MIĘDZYNARODOWY SUKCES INWESTYCJI DYREKCYJNA 33

22 września w Londynie odbyła się gala finałowa europejskiej części międzynarodowego konkursu International Property Awards. Tego wieczoru w obecności Malcolm’a Sinclair, hrabiego Caithness z Izby Lordów w brytyjskim parlamencie, AP Szczepaniak wraz z ATAL S.A. otrzymało nagrodę Highly Commended w kategorii Residential Development, za projekt i realizację osiedla Dyrekcyjna 33.

– Zdobyta nagroda dla projektu Dyrekcyjna 33 to dla nas duże wyróżnienie. Tytuł przyznawany jest za jakość projektowania, budowy i prezentacji poszczególnych właściwości i rozwoju nieruchomości, architektury i marketingu. Nagroda jest wyróżnieniem dla osiągnięć w danej kategorii. Przyznawana jest przez składające się z ponad 50-ciu niezależnych ekspertów z całego świata. Jesteśmy dumni, że realizacje naszych projektów znajdują uznanie w oczach specjalistów rynku nieruchomości z całego świata. Nagrodzone w tej kategorii na Polskę  zostały dwie realizacje: Dyrekcyjna 33 (Wrocław) i Złota 44 (Warszawa) – komentuje Agnieszka Szczepaniak.

AP Szczepaniak już po raz drugi zostali nagrodzeni w konkursie International Property Awards. Przypomnijmy, w zeszłym roku biuro projektowe AP Szczepaniak zostało nagrodzone w kategorii Best Architecture Multiple Residence (Architektura Budynku Wielorodzinnego), za projekt Nowej Papierni (Wrocław).