2023-24r. – EUROPEAN PROPERTY AWARDS

Nasz projekt – Atal Warta Towers– został nagrodzony w kategorii Mieszkaniówka Wielorodzinna w European Property Awards 2023-2024. To jeden z najważniejszych konkursów w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, w których nagrody są przyznawane już od 30 lat. W jury zasiada ponad 80 niezależnych ekspertów z całego świata Jest częścią międzynarodowego konkursu International Property Awards, który rokrocznie wyróżnia najlepsze projekty architektoniczne z całego świata.

2023r. – EUROPEAN PROPERTY AWARDS

Nasz projekt – Nowa Manufaktura– został nagrodzony w kategorii Mieszkaniówka Wielorodzinna w European Property Awards 2022-2023. To jeden z najważniejszych konkursów w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, w których nagrody są przyznawane już od 28 lat. W jury zasiada ponad 80 niezależnych ekspertów z całego swiata Jest częścią międzynarodowego konkursu International Property Awards, który rokrocznie wyróżnia najlepsze projekty architektoniczne z całego świata.

2022R. – ARCHITECTURE & DESIGN COLLECTION AWARDS

Otrzymaliśmy nagrodę GOLD WINNER w międzynarodowym konkursie ARCHITECTURE & DESIGN COLLECTION AWARDS 2022 ! Nowa Manufaktura, naszego projektu, to inwestycja wielorodzinna u zbiegu ulic Kościuszki i Pułaskiego. Inwestycja składa się z trzech odrębnych części: A, B i C. Całość wypełnia dotychczasową lukę w zabudowie śródmiejskiej, co było głównym założeniem projektowym. Różnorodna forma trzech skrzydeł budynku tworzy wspólną kompozycję brył. Zadaniem zespołu architektów było wpisanie Nowej Manufaktury w istniejącą zabudowę przy jednoczesnym jej wyeksponowaniu.

Konkurs organizowany był przez Architecture Collection.

2022R. – ARCHITECTURE & DESIGN COLLECTION AWARDS

Otrzymaliśmy nagrodę GOLD WINNER w międzynarodowym konkursie ARCHITECTURE & DESIGN COLLECTION AWARDS 2022 ! Nasz koncept osiedla w Poznaniu – EC Garbary, to inwestycja łącząca architekturę mieszkaniową z lokalami handlowo-usługowymi i budynkami biurowymi. Konkurs organizowany był przez Architecture Collection.

2022r. – ARCHITECTURE MASTERPRIZE

Otrzymaliśmy nagrodę Honorable Mention w międzynarodowym konkursie Architecture Masterprize 2022 Nasz projekt B-Urban,  to obiekt stworzony z myślą o tych, którzy chcą żyć w mieście. Szukają lokum w pobliżu uczelni, miejsc pracy i centrum miasta, gdzie toczy się życie kulturalne i towarzyskie. Konkurs organizowany był przez Architecture Masterprize, jest jednym z najbardziej respektowanych konkursów architektonicznych na świecie.

2022 R. – INTERNATIONAL ARCHITECTURE & DESIGN AWARDS 2022

Otrzymaliśmy nagrodę w międzynarodowym konkursie INTERNATIONAL ARCHITECTURE & DESIGN AWARDS 2022 ! Nasz koncept osiedla w Poznaniu – EC Garbary, to inwestycja łącząca architekturę mieszkaniową z lokalami handlowo-usługowymi i budynkami biurowymi. Konkurs organizowany był przez Architecture & Design Community.

2022R. – URBAN DESIGN & ARCHITECTURE DESIGN AWARDS 2022

Otrzymaliśmy srebro w międzynarodowym konkursie Urban Design & Architecture Design Awards 2022! Nasz koncept osiedla w Poznaniu – EC Garbary, to inwestycja łącząca architekturę mieszkaniową z lokalami handlowo-usługowymi i budynkami biurowymi. Konkurs organizowany był przez magazyn Architecture Press Release.

2021R. – GLOBAL DESIGN & ARCHITECTURE DESIGN AWARDS 2021

Otrzymaliśmy trzecią nagrodę w Global Architecture Design Awards 2021. Konkurs rokrocznie wyłania najlepsze propozycje pod względem architektury i użyteczności. Wyróżnienie dotyczyło konceptu osiedla kompletnego – Central Park. Projekt kompleksu został stworzony zgodnie z ideą miast szczęśliwych, zaproponowaną przez znanego na całym świecie urbanistę Charlesa Montgomery’ego.

2020R. – EUROPEAN PROPERTY AWARDS 2020-2021

Nasz projekt – Starter III – został nagrodzony w kategorii Mixed Use w European Property Awards 2020-2021. To jeden z najważniejszych konkursów w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, w których nagrody są przyznawane już od 27 lat. W jury zasiada ponad 80 niezależnych ekspertów. Jest częścią międzynarodowego konkursu International Property Awards, który rokrocznie wyróżnia najlepsze projekty architektoniczne z całego świata. Nasz pierwszy projekt mikroapartamentowca Starter zdobył w 2016 roku pięć gwiazdek w międzynarodowym etapie konkursu – International Property Awards.

2020R. – 2. MIEJSCE W GFDA

Jako jedyna pracownia architektoniczna z Polski zostaliśmy nagrodzeni w Global Future Design Awards. Nasz projekt – Atal Warta Towers w Poznaniu – otrzymał drugie miejsce w kategorii „Mixed Use Concept”. Ten międzynarodowy konkurs organizowany jest od 2016 roku przez portal Architecture Press Release. Nagrody przyznawane są za projekty, które wyróżniają się zastosowaniem nowatorskich technologii, materiałów, a także nieszablonowym podejściem do przestrzeni. Skierowany jest do architektów, projektantów, artystów, inżynierów i studentów z całego świata.