B_URBAN nominacja

Nasz projekt B_URBAN, budynek o funkcji hotelowej z mikroapartamentami, usytuowany we Wrocławiu przy ul. Jaworskiej, został nominowany w kategorii OBIEKTY PUBLICZNE w Plebiscycie POLSKA ARCHITEKTURA XXL 2023 i bierze udział w głosowaniu publiczności oraz profesjonalnego jury !!!

2023-24R ARCHITECTURE & DESIGN COLLECION AWARDS

Nasz projekt „B Urban” został uhonorowany nagrodą Silver Winner w renomowanym konkursie Architecture & Design Collection Awards. To niezwykłe wyróżnienie stanowi potwierdzenie naszej pasji, zaangażowania i wysiłku w kreowaniu innowacyjnych i inspirujących rozwiązań architektonicznych.

2023-24r. – EUROPEAN PROPERTY AWARDS

Nasz projekt – Atal Warta Towers– został nagrodzony w kategorii Mieszkaniówka Wielorodzinna w European Property Awards 2023-2024. To jeden z najważniejszych konkursów w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, w których nagrody są przyznawane już od 30 lat. W jury zasiada ponad 80 niezależnych ekspertów z całego świata Jest częścią międzynarodowego konkursu International Property Awards, który rokrocznie wyróżnia najlepsze projekty architektoniczne z całego świata.

2023r. – EUROPEAN PROPERTY AWARDS

Nasz projekt – Nowa Manufaktura– został nagrodzony w kategorii Mieszkaniówka Wielorodzinna w European Property Awards 2022-2023. To jeden z najważniejszych konkursów w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, w których nagrody są przyznawane już od 28 lat. W jury zasiada ponad 80 niezależnych ekspertów z całego swiata Jest częścią międzynarodowego konkursu International Property Awards, który rokrocznie wyróżnia najlepsze projekty architektoniczne z całego świata.

2022R. – ARCHITECTURE & DESIGN COLLECTION AWARDS

Otrzymaliśmy nagrodę GOLD WINNER w międzynarodowym konkursie ARCHITECTURE & DESIGN COLLECTION AWARDS 2022 ! Nowa Manufaktura, naszego projektu, to inwestycja wielorodzinna u zbiegu ulic Kościuszki i Pułaskiego. Inwestycja składa się z trzech odrębnych części: A, B i C. Całość wypełnia dotychczasową lukę w zabudowie śródmiejskiej, co było głównym założeniem projektowym. Różnorodna forma trzech skrzydeł budynku tworzy wspólną kompozycję brył. Zadaniem zespołu architektów było wpisanie Nowej Manufaktury w istniejącą zabudowę przy jednoczesnym jej wyeksponowaniu.

Konkurs organizowany był przez Architecture Collection.

2022R. – ARCHITECTURE & DESIGN COLLECTION AWARDS

Otrzymaliśmy nagrodę GOLD WINNER w międzynarodowym konkursie ARCHITECTURE & DESIGN COLLECTION AWARDS 2022 ! Nasz koncept osiedla w Poznaniu – EC Garbary, to inwestycja łącząca architekturę mieszkaniową z lokalami handlowo-usługowymi i budynkami biurowymi. Konkurs organizowany był przez Architecture Collection.

2022r. – ARCHITECTURE MASTERPRIZE

Otrzymaliśmy nagrodę Honorable Mention w międzynarodowym konkursie Architecture Masterprize 2022 Nasz projekt B-Urban,  to obiekt stworzony z myślą o tych, którzy chcą żyć w mieście. Szukają lokum w pobliżu uczelni, miejsc pracy i centrum miasta, gdzie toczy się życie kulturalne i towarzyskie. Konkurs organizowany był przez Architecture Masterprize, jest jednym z najbardziej respektowanych konkursów architektonicznych na świecie.

2022 R. – INTERNATIONAL ARCHITECTURE & DESIGN AWARDS 2022

Otrzymaliśmy nagrodę w międzynarodowym konkursie INTERNATIONAL ARCHITECTURE & DESIGN AWARDS 2022 ! Nasz koncept osiedla w Poznaniu – EC Garbary, to inwestycja łącząca architekturę mieszkaniową z lokalami handlowo-usługowymi i budynkami biurowymi. Konkurs organizowany był przez Architecture & Design Community.

2022R. – URBAN DESIGN & ARCHITECTURE DESIGN AWARDS 2022

Otrzymaliśmy srebro w międzynarodowym konkursie Urban Design & Architecture Design Awards 2022! Nasz koncept osiedla w Poznaniu – EC Garbary, to inwestycja łącząca architekturę mieszkaniową z lokalami handlowo-usługowymi i budynkami biurowymi. Konkurs organizowany był przez magazyn Architecture Press Release.