LOKUM PORTO Gnieźnieńska, Wrocław

Osiedle Lokum Porto, składające się z czterech etapów, to kompleks wielorodzinny zlokalizowany tuż przy malowniczej rzece Odrze. Położenie na Starym Mieście oraz bliskość centrum sprawiają, że mieszkańcy mają łatwy dostęp do bogactwa atrakcji miejskich, kulturalnych, gastronomicznych i rozrywkowych. Unikalna lokalizacja w pobliżu rzeki nadaje temu osiedlu charakter wielkomiejski, jednocześnie oferując doskonałą komunikację oraz bliskość pulsującego życia miejskiego.

Jednym z wyróżniających elementów Osiedla Lokum Porto jest jego orientacja w stronę terenów zielonych, ciągnących się wzdłuż rzeki Odry. Ta bliskość do rzeki nie tylko przyciąga mieszkańców, oferując im piękne widoki i możliwość spacerów nad brzegiem, ale również zapewnia dostęp do nadodrzańskich terenów rekreacyjnych.

Projekt osiedla opiera się na koncepcji układu zabudowy w formie liścia z płynącym źródłem wodnym. Zróżnicowana wysokość budynków sprawia, że panorama osiedla jest dynamiczna i zmieniająca się. Nowoczesna i ponadczasowa elewacja z licznie zastosowanymi przeszkleniami dodaje atrakcyjności i nowoczesności całej inwestycji. Osiedle Lokum Porto stanowi harmonijną przestrzeń, łączącą nowoczesny design, dostęp do natury i bliskość życia miejskiego.

Client Lokum Deweloper S.A
Year 2020