ATAL WARTA TOWERS ZWYCIĘŻA W KONKURSIE

Kolejny sukces naszej pracowni – do listy za 2019 rok dopisujemy nagrodę za projekt Atal Warta Towers.

Tym razem możemy pochwalić się sukcesem w międzynarodowym konkursie Urban Design & Architecture Design Awards 2019 w kategorii Mixed Use (Concept). W UDAD Awards biorą udział znane i renomowane pracownie architektoniczne z całego świata. W gronie zwycięzców znaleźli się przedstawiciele krajów takich jak: Stany Zjednoczone, Kanada, Chiny, Hiszpania, Holandia, Armenia, Brazylia, Puerto Rico i Rwanda. Celem konkursu organizowanego przez APR jest rozpowszechnienie na świecie wartościowych projektów autorstwa profesjonalnych architektów oraz studentów.

Prestiżowe nagrody zdobyte w międzynarodowych konkursach i plebiscytach architektonicznych są wymarzonym prezentem na 20. urodziny pracowni, które świętowaliśmy w ubiegłym rokuBardzo ważny dla nas Atal Warta Towers z pewnością zasłużył na jedną z nich. Wysoki na 60 m budynek o intrygującej konstrukcji stanowi przykład nowatorskiego podejścia do współczesnej architektury. Projekt powstał na bazie geometrycznej idei, która do dziś wzbudza u nas duże emocje.

Nasza pracownia zdobywała w 2019 roku nagrody i wyróżnienia także w innych renomowanych konkursach, takich jak European Property Awards, World Architecture & Design Awards 2019, Global Future Design Awards 2019 oraz International Architecture Awards.