O nas

Historia biura projektowego AP Szczepaniak, funkcjonującego wcześniej jako autorska pracownia architektów Artura Szczepaniaka i Pawła Szczepaniaka, sięga 1999 roku. Od samego początku działalności biuro specjalizowało się w przygotowaniu projektów architektonicznych, opracowań oraz ekspertyz w sektorach: budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, handlu oraz usług komercyjnych.

Po kilku latach działalności firma otrzymała pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie na realizację centrum handlowego na Ukrainie. Praca i zaangażowanie zespołu w powierzone projekty zaowocowała. Pracownia była wielokrotnie nagradzana w konkursach architektonicznych i plebiscytach, jak: International Property Awards, Piękny Wrocław,Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015, Budowa Roku, Efektywna Firma czy Gepard Biznesu. 

Dziś zespół liczy 50 osób - wykwalifikowanych specjalistów z doskonałą znajomością lokalnych uwarunkowań inwestycyjnych. Stale poszerzamy naszą wiedzę na temat obowiązujących norm, przepisów, standardów i procedur, by móc zagwarantować profesjonalną, kompleksową i rzetelnie wykonaną pracę.

Według nas architektura nie polega tylko na projektowaniu budynków. Architektura to tworzenie interakcji międzyludzkich. Wierzymy, że nasze projekty kształtują przestrzeń. Tworzymy miasta, osiedla i jakość życia.

Portfolio: 

https://issuu.com/apszczepaniak/docs/ap_szczepaniak_-_portfolio