O nas

AP Szczepaniak to biuro architektoniczne założone w 1999 roku przez architektów, braci Artura i Pawła Szczepaniaków. Początkowo funkcjonujące jako autorska pracownia dwóch architektów, dziś nasz zespół liczy około 45 architektów - wykwalifikowanych specjalistów z doskonałą znajomością lokalnych uwarunkowań inwestycyjnych. Chcąc zagwarantować naszym klientom profesjonalną i kompleksową obsługę, stale poszerzamy naszą wiedzę na temat obowiązujących norm, przepisów, standardów i procedur, by móc oferować profesjonalną, kompleksową i rzetelnie wykonaną pracę.

Nasze biuro oferuje pełen zakres projektowo-inżynierskich usług, zaczynając od analizy działki przez koncepcję i planowanie przestrzenne, wizualizacje, pozwolenie na budowę i projekty wykonawcze, a także nadzór na budowie.

Zaprojektowaliśmy wiele prestiżowych inwestycji zarówno w Polsce jak i za granicą. Otrzymaliśmy liczne nagrody za naszą pracę.

Dla AP Szczepaniak,  architektura to więcej niż proces projektowania budynków, wierzymy, że tworzymy nie tylko obiekty, osiedla, miasta, ale także styl życia.