O nas

AP Szczepaniak to biuro architektoniczne założone w 1999 roku przez braci Artura i Pawła Szczepaniaków. Początkowo funkcjonujące jako autorska pracownia dwóch architektów, dziś nasz zespół liczy około 50 architektów - wykwalifikowanych specjalistów z doskonałą znajomością lokalnych uwarunkowań inwestycyjnych. Chcąc zagwarantować naszym klientom profesjonalną i kompleksową obsługę, stale poszerzamy naszą wiedzę na temat obowiązujących norm, przepisów, standardów i procedur, by móc zagwarantować profesjonalną, kompleksową i rzetelnie wykonaną pracę.

Nasze biuro AP Szczepaniak specjalizuje się w przygotowaniu projektów architektonicznych i wielobranżowych w sektorach: budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, handlu oraz usług komercyjnych. Oferujemy pełny zakres usług projektowych i inżynierskich, począwszy od weryfikacji przydatności terenów pod względem wykorzystania ich pod nowe inwestycje, analizy chłonności i wstępne koncepcje zabudowy architektoniczne i urbanistyczne wraz z wizualizacjami, poprzez projekty budowlane i wykonawcze po nadzór na budowie. Oferujemy również kompleksową obsługę dotyczącą projektowanej inwestycji pod względem wszelkiego rodzaju uzgodnień, ekspertyz i pozwoleń.

AP Szczepaniak posiada na swoim koncie wiele prestiżowych projektów, zrealizowanych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, również w afrykańskim regionie Maghreb. Wykonane projekty – zarówno obiektów mieszkaniowych, jak i komercyjnych – były wielokrotnie nagradzane w konkursach i plebiscytach architektonicznych, takich jak: International Property Awards, Piękny Wrocław, Najlepszy Projekt Mieszkaniowy czy Budowa Roku.

 

Według nas architektura nie polega tylko na projektowaniu budynków. Architektura to tworzenie interakcji międzyludzkich. Wierzymy, że nasze projekty kształtują przestrzeń. Tworzymy miasta, osiedla i jakość życia

 

Portfolio: 

https://issuu.com/apszczepaniak/docs/portfolio_apsz_09_2020_v4