Znamy wyniki XXVI edycji konkursu „Piękny Wrocław”

21 czerwca 2016 roku w Muzeum Architektury we Wrocławiu odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego ogłoszono laureatów XXVI edycji konkursu „Piękny Wrocław”. "Stara Odra Residence" wyróżniona w kategorii "Budynki wielorodzinne".

Konkurs „Piękny Wrocław” powstał w 1990 roku z inicjatywy Towarzystwa Miłośników Wrocławia. Od ponad dziesięciu lat organizatorem plebiscytu, który ma na celu promocję wrocławskiej architektury, jest Urząd Miejski we Wrocławiu. W tym roku zostało zgłoszone 50 obiektów, z których 11 otrzymało wyróżnienie w sześciu kategoriach. 

"Stara Odra Residence" zajęła II miejsce w kategorii "Budynki wielorodzinne". To dla nas ogromne wyróżnienie, zwłaszcza, że po raz kolejny nasz projekt zajął zaszczytne miejsce na podium – komentuje Agnieszka Szczepaniak. Jak dodaje, by stworzyć udany projekt, liczy się zarówno zaangażowanie architekta, jak i inwestora. Tak się dzieje w przypadku Atal SA, inwestora i wykonawcy „Starej Odry Residence”, który w trakcie realizacji inwestycji oddał wszystkie założenia projektowe, dziś doceniane przez jury.

powrót do listy aktualności