Aktualności

Punkt Piękna z ostatecznym pozwoleniem na budowę więcej

Osiedle Punkt Piękna, zaprojektowane przez AP Szczepaniak, z końcem 2015 roku - decyzją Prezydenta Wrocławia - otrzymało ostateczne pozwolenie na budowę.

Nowa Papiernia nagrodzona w konkursie "Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015" więcej

„Nowa Papiernia” została nagrodzone w II edycji ogólnopolskiego konkursu „Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015”, organizowanego przez Polski Związek Firm Deweloperskich.

WBO 2015: głosowanie rozpoczęte więcej

Od 28 września br. możemy głosować na projekty zgłoszone do tegorocznej edycji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Zachęcamy do oddania głosu na projekty nr: 350 (Skwer Skaczącej Gwiazdy), 358 (Skwer Legionów) i 359 (Bramę Spiską). Głosowanie trwa do 12 października.

Osiedle Oaza wyróżnione w konkursie „Dolnośląska Budowa Roku” więcej

Miło nam poinformować, że jeden z naszych projektów otrzymał wyróżnienie w XI edycji konkursu „Dolnośląska Budowa Roku”.

Międzynarodowy sukces inwestycji Dyrekcyjna 33 więcej

22 września w Londynie odbyła się gala finałowa europejskiej części międzynarodowego konkursu International Property Awards. Tego wieczoru w obecności Malcolm’a Sinclair, hrabiego Caithness z Izby Lordów w brytyjskim parlamencie, AP Szczepaniak wraz z ATAL S.A. otrzymało nagrodę Highly Commended w kategorii Residential Development, za projekt i realizację osiedla Dyrekcyjna 33.

Pracownia nominowana do kolejnego etapu konkursu International Property Awards więcej

AP Szczepaniak wraz z Atal S.A. nominowani do kolejnego etapu międzynarodowego konkursu International Property Awards, za projekt Dyrekcyjna 33. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 22 września br. w Londynie.

Starter II z pozwoleniem na budowę więcej

Starter II, drugi etap inwestycji zlokalizowanej przy ul. Wybrzeże Ludwika Pasteura 18 we Wrocławiu, z pozwoleniem na budowę. Za projekt budynku odpowiada pracownia architektoniczna AP Szczepaniak.

Wieści z Nowej Papierni więcej

Budynki A, B i D, wchodzące w skład pierwszego i drugiego etapu inwestycji Nowa Papiernia, z pozwoleniem na użytkowanie. Równolegle podjęto decyzję zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenie na budowę kolejnych etapów (C1 i C2) osiedla. Za projekt budynków odpowiada biuro architektoniczne AP Szczepaniak.

II miejsce w konkursie „Piękny Wrocław” więcej

Znamy wyniki tegorocznej edycji konkursu „Piękny Wrocław”. Nasza pracownia otrzymała II miejsce w kategorii "Obiekt inżynierski, przestrzeń publiczna", za projekt skweru przy skrzyżowaniu ulic Orlej i Powstańców Śląskich we Wrocławiu.

AP Szczepaniak laureatem konkursu „Piękny Wrocław” więcej

Biuro projektowe AP Szczepaniak zostało wyróżnione w konkursie „Piękny Wrocław” za projekt skweru przy skrzyżowaniu ulic Orlej i Powstańców Śląskich. Oficjalne ogłoszenie wyników wraz z wręczeniem nagród i dyplomów, odbędzie się 19 czerwca br. w Muzeum Architektury we Wrocławiu.

Pytamy Wrocławian o najbliższą okolicę - akcja sondażowa więcej

Od 11 maja br., przez miesiąc, Wrocławianie mają okazję wypowiedzieć się na temat publicznej przestrzeni miejskiej. Wystarczy, że odwiedzą Kino Nowe Horyzonty, gdzie zawiesiliśmy sporych rozmiarów tablicę, na której widnieje napis: „Chciałbym, żeby w publicznej przestrzeni miejskiej znalazło się…” i odpowiedzą na pytanie.

Podpisaliśmy umowę na zagospodarowanie terenu wzdłuż ul. Królewskiej we Wrocławiu więcej

Właśnie podpisaliśmy umowę z Gminą Wrocław na kompleksowe zagospodarowanie terenu położonego wzdłuż ul. Królewskiej we Wrocławiu (projekt nr 91, Wrocławski Budżet Obywatelski).

Zostaliśmy nominowani w konkursie Polska Architektura 2014 więcej

Nasza pracowania została nominowana w konkursie Polska Architektura 2014, w kategorii Domy prywatne. Głosowanie w plebiscycie potrwa do 5 marca 2015 roku.

Konkurs: Życie w architekturze więcej

Konkurs Życie w Architekturze to plebiscyt, w którym ocenie podlegają zrealizowane projekty. O nagrodę główną walczy ponad 316 zgłoszonych projektów, w tym projekty przygotowane przez naszą pracownię.

3 etap inwestycji Długosza Business Park z pozwoleniem na budowę. więcej

2 kwietnia 2015 r. inwestor otrzymał pozwolenie na budowę 3 etapu inwestycji „Długosza Business Park”, zaprojektowanego przez AP Szczepaniak.

Nowa siedziba biura więcej

Od stycznia br. znajdziecie nas w nowej siedzibie. Dotychczasowe biuro przy ul. Racławickiej, zamieniliśmy na nowe. Zainteresowanych zapraszamy na ulicę Pogodną we Wrocławiu.